Sunday, 04 February 2024 11:50

Алгебраїчна геометрія кіл та трикутників

Алгебраїчна геометрія кіл та трикутників (c) Борис Кадець

Міжнародний центр математики в Україні (ICMU) запрошує взяти участь у циклі лекцій «Алгебраїчна геометрія кіл та трикутників», що відбудуться 29 лютого, 7 і 14 березня.

Борис Кадець* (Єврейський університет у Єрусалимі) розповість декілька історій, що показують, як алгебраїчні методи допомагають легко розв'язувати класичні задачі Евклідової геометрії. Метою цієї розповіді буде дати вступ до алгебраїчної геометрії, який не потребує важкої техніки, що зазвичай необхідна навіть для поверхневого знайомства з галуззю. Для розуміння лекцій достатньо не боятись слів «комплексні числа» та «проєктивна площина».

Запрошуємо студентів, старшокласників і всіх зацікавлених математикою. Лекції відбудуться українською мовою! Перед першою лекцією відбудеться невелика урочистість з приводу відкриття робочого простору Центру, на яку запрошуємо всіх учасників події у Києві.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: робочий простір ICMU у Києві (Київська школа економіки вул. Миколи Шпака 3, Київ) і онлайн.

ДЛЯ УЧАСТІ У ПОДІЇ ПОТРІБНО ПОДАТИ ЗАЯВКУ за посиланням https://forms.gle/3VMqNcPmNBXTW59XA.

РОЗКЛАД ЛЕКЦІЙ (за Київським часом, UTC+3)

Четвер 29 ЛЮТОГО 2024

  • 15:30-16:00

Урочисте відкриття робочого простору ICMU у Києві

Привітання від ICMU та Київської школи економіки Маша Власенко (Голова правління ICMU) та Георгій Шевченко (Академічний директор з бакалаврської освіти KSE)

  • 16:00-16:30

Перерва

Чай та кава для учасників події у Києві, відвідування робочого простору ICMU

  • 16:30-17:30

Борис Кадець Перша лекція

Четвер 7 БЕРЕЗНЯ 2024

  • 16:30-17:30

Борис Кадець Друга лекція

Четвер 14 БЕРЕЗНЯ 2024

  • 16:30-17:30

Борис Кадець Третя лекція 

 

* Борис Кадець це талановитий молодий математик з України, який працює над низкою важливих задач у теорії чисел та алгебраїчній геометрії. Борис навчався на математичному факультеті Харківського національного університету ім. Василя Каразіна. У 2020 році захистив кандидатську дисертацію у Маcсачусетському технологічному інституті (США) під керівництвом Бйорна Пунена.